2. devre programı açıklandı

16

8 maç pazar, 6 maç cumartesi, 3 maç çarşamba, 1 maç ise cuma günü oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu, 2015-2016 Sezonu Spor Toto 3. Lig’in ikinci yarı programını açıkladı.

10 Ocak 2016 tarihinde oynanacak 20. hafta karşılaşmalarıyla başlayacak Spor Toto 3. Lig’in ikinci yarısı, 30 Nisan’da oynanacak 38. hafta karşılaşmalarıyla sona erecek.

Kastamonuspor 1966, ligin ikinci yarısında oynayacağı 18 karşılaşmadan sadece 8’ini pazar günü oynayacak. 6 maçını cumartesi, 3 maçını çarşamba, 1 maçını ise cuma günü oynayacak olan Kastamonuspor 1966’nın Ziraat Türkiye Kupası’nda son 16’ya kalması halinde maç programı yeniden değişecek.

Kastamonspor 1966, Manavagatspor’la olan ikinci yarı ilk maçını 23 Mart’ta oynayacak. TKİ Tavşanlı Linyitspor’u 16 Ocak Cumartesi günü ağırlayacak olan KSK 1966, deplasmandaki Dardanelespor maçını da 23 Ocak Cumartesi günü oynayacak. Batman Petrolspor’la 20 Şubat Cumartesi, Bergama Belediyespor’la 24 Şubat Çarşamba, Çorum Belediyespor’la 11 Mart Cuma, 24 Erzincanspor’la 19 Mart Cumartesi günü kozunu paylaşacak olan kırmızı siyahlıların Gölcükspor maçı 2 Nisan Cumartesi, Niğde Belediyespor maçı 6 Nisan Çarşamba, Dersimspor maçı ise 30 Nisan Cumartesi günü oynanacak.

2. DEVRE MAÇ PROGRAMI

16 Ocak Cumartesi Kastamonuspor 1966 – TKİ Tavşanlı Linyitspor 13.30

23 Ocak Cumartesi Dardanelspor A.Ş. – Kastamonuspor 1966 13.30

31 Ocak Pazar Kastamonuspor 1966 – Sandıklıspor 13.30

07 Şubat Pazar Çatalcaspor – Kastamonuspor 1966 13.30

14 Şubat Pazar Kastamonuspor 1966 – Çine Madranspor 13.30

20 Şubat Cumartesi Batman Petrolspor – Kastamonuspor 1966 13.30

24 Şubat Çarşamba Kastamonuspor 1966 – Bergama Belediye 13.30

28 Şubat Pazar Van. B.Ş. Belediye – Kastamonuspor 1966 12.30

06 Mart Pazar Kastamonuspor 1966 (BAY)

11 Mart Cuma Kastamonuspor 1966- Çorum Belediyespor 13.30

19 Mart Cumartesi 24 Erzincanspor – Kastamonuspor 1966 13.30

23 Mart Çarşamba Manavgatspor – Kastamonuspor 1966 13.30

27 Mart Pazar Kastamonuspor 1966 – Bayburt Grup Özel İdare 13.30

02 Nisan Cumartesi Gölcükspor – Kastamonuspor 1966 14.30

06 Nisan Çarşamba Kastamonuspor 1966 – Niğde Belediyespor 14.30

10 Nisan Pazar Darıca Gençlerbirliği – Kastamonuspor 1966 14.30

17 Nisan Pazar Kastamonuspor 1966 – Beylerbeyi 15.00

24 Nisan Pazar Körfez İskenderunspor – Kastamonuspor 1966 15.30

30 Nisan Cumartesi Kastamonuspor 1966 – Dersimspor 15.30

PAYLAŞ
Kastamonu Gazetesi yazı işleri müdürü kontrolünde, haber servisi tarafından haber girişi yapılmaktadır.