2. YARI İÇİN ROTA MAÇI

GMG Kastamonuspor, Bayburt İl Özel İdare galibiyetiyle yeniden yerleştiği play-off potasındaki yerini ve 5 puana indirdiği zirveyle arasındaki farkı koruyup ligin ikinci yarısına, umutlu ve moralli girebilme, rotasını şampiyonluk yolunda tutma anlamında ihtiyacı olan üç puanı koparabilmek için mücadele vereceği,son derece zorlu bir maça çıkıyor.

Kırmızı-siyahlılar, ilk yarının yarın oynanacak son maçında, transfer tahtası kapatılmış olarak başladığı sezonda bir de üç puanı silinen ve düşme hattının sınırında yer alan BirevimElazığspor’la karşı karşıya gelecek. Vankarşısında aldığı galibiyetin ardından Eyüp’e yenilen bordo-beyazlılar, grubun en istikrarsız takımlarının başında geliyor.

Sezona “öncelikle ligde kalma” hedefiyle başlayan, yenilgilerle geçilen ilk üç haftadan sonra toparlanıp çıkışa geçmeyi başaran, ancak seri galibiyetlerin ardından rakibi gibi istikrarsız bir tablo çizip zirveye yerleşme fırsatını tepen GMG Kastamonuspor’un bu fırsatı yeniden yaratma konusunda ne kadar istekli olduğu yarınki maçta ortaya çıkacak.