299. MADO bugün Kastamonu’da açılıyor

Batı Karadeniz’in en büyüğü

Türkiye’nin önde gelen fastfood zinciri MADO’nun 299’uncu şubesi bugün şehrimizde açılıyor.

Kastamonu MADO, Batı Karadeniz’in en büyük MADO’su olma özelliği taşıyor.

İbrahim Küçükoğu, Onur Kara ve Tamer Yiğit ortaklığında Kastamonu’ya kazandırılan Cumhuriyet Caddesi’ndeki MADO’nun açılışı 14.30’da yapılacak.

P1810329Açılış hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştiren Kastamonu MADO İşletme Müdürü Cemal Kırçiçek, Kastamonu’nun en iyiye layık olduğunu söyledi.

İnsanların kendilerini en iyi hissetmeleri için burada olduklarını söyleyen Kırçiçek, “Bu il en iyiye layık bir il, buraya gelen insanlar bunu hissetsin istiyorum. Hizmet sektörü ayağa gitmektir. Bu mekana gelsinler tamam ama insanların hayatına gidip sektörü anlatmalıyız. Sigara içmeyen ve her konuda örnek olan insanları seçmek için çalıştım. Çalışanlarımızı Ankara’da özel eğitime götürdük. Çok güzel sonuçlar elde ettik” dedi.

Kastamonu’da kimseye rakip olmadıklarını, herkesin kendi rızkını kazandığını ifade eden Kırçiçek, “Dışarıdan bu şehre gelen insanlar için oturup rahat edebilecekleri mekanlar çok fazla yok. Birkaç firma dışında yok.Biz kimseye rakip değiliz. Herkes rızkını kazanmalı. Bu şehirde 5 yıldızlı otel olmalı diğerlerini terbiye etmek için. MADO levhasını astığımız zaman diğer firmalar kendilerini yenilemeye başladılar. İki ayrı VİP salonumuz var. Birisi 22 kişilik birisi 16 kişilik. MADO’da 300 kişiye hizmet verebileceğiz ve ayrıca yaz döneminde açık alan olan bahçe yerimizde de 60 civarında kişiye de hizmet edeceğiz. Çocuk oyun alanımız 85 metrekare. Çocuklarımızın hoş vakit geçirebilmesi için özenle dizayn edilmiş bir mekan” diye konuştu. CM