4 günde 400 başvuru

İki küçük sanayi sitesinin taşınacağı Maslak Yeni Küçük Sanayi Sitesi için kurulan kooperatife ilgi büyük oldu. Kooperatif Başkanı Mehmet Sirkecioğlu, 4 günde 400 ortaklık başvurusu aldıklarını açıkladı.

S.S. Maslak Yeni Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mehmet Sirkecioğlu, Belediye Meclisi toplantısında gündem dışı söz alarak, yeni küçük sanayi sitesiyle ilgili çalışmalar hakkında meclis üyelerini bilgilendirdi.

Sirkecioğlu, “Maslak’taki Küçük sanayi Sitesi için sanayi esnaflarımız kayıt formlarını alıyorlar, Sanayi sitemizde faal olarak hizmet veren esnaflarımız, üyelik içinde bizlerden bilgi alıyorlar. Şu anda yoğun bir taleple karşılaştık. 4 günde 400’e yakın kişi başvurarak kayıt için form aldı. Bu formlar doldurup teslim ettiklerinde kesin kayıta dönüşecek. Kayıtlarımızı ne kadar sürede tamamlarsak bizim işlerimiz de o şekilde hızlı bir şekilde devam edecek. Bu konuda tüm Sanayi esnaflarımızdan duyarlılık istiyoruz. Yeni sanayi sitemizde esnaflarımızın çok yararına olacak imkanlardan yararlanmış olacaklar. Bakanlığımız da bu konuda büyük destek veriyor” dedi.