THY kule… KST 37 tanıtım izni istiyor

 

THY, uçuş yaptığı şehirlerin kalkınmasına ve tanıtımına yönelik katkısının son örneğini İstanbul’da organize ettiği Kayseri Tanıtım Kahvaltısı’nda 100’e yakın seyahat acentesi, tur operatörü ve otel yetkilisini ağırlayarak gösterdi.

Kastamonu Havalimanı’nda henüz Sinop’taki müdürlüğüne bağlı vekaleten şeflik düzeyinde temsil edilen THY’nin ilimizde hem müstakil bir müdürlük kurmasını hem de Kayseri örneğinde olduğu gibi tanıtım desteği sunmasını bekliyoruz.

 

Türk Hava Yolları A.O. Kayseri Satış Müdürlüğü’nün organize ettiği Kayseri Tanıtım Kahvaltısı, 18 Aralık tarihinde, İstanbul’da BW Citadel Hotel’de yapıldı.

Kayseri protokolünün ve sivil toplum örgütü temsilcilerinin hazır bulundukları toplantıya 100’e yakın seyahat acentası, tur operatörü ve otel yetkilileri katıldı.

Seyahat acenteleri ve tur operatörleri yetkililerine Kayseri’nin doğal, tarihi ve kültürel zenginliklerini anlatan Vali Orhan Düzgün, dünyadaki herkesi medeniyetler beşiği Kayseri’ye davet ederek, “Kayseri, tarihiyle, kültürüyle, gastronomisiyle, Erciyes kış merkeziyle, 4 mevsim bir turizm hazinesidir” dedi. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ise yaptığı konuşmada “Valimiz ve ben, turizm kökenli iki idareciyiz ve sizleri en iyi biz anlarız. Şehrimize gelen tüm misafirlerimizi, Türk misafirperverliği eşliğinde ağırlamaya hazırız” değerlendirmesinde bulundu. Kayseri Erciyes AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahit Cıngı, yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. THY Satış Pazarlama Başkanı Halil İbrahim Polat, Kayseri’nin yurtiçi ve yurtdışında tanıtılması konusunda THY olarak yaptıkları pazarlama çalışmalarını anlattı.

Aynı katkıyı Kastamonu’ya da bekliyoruz

THY, uçuş düzenlediği Kastamonu Havalimanı’nda ise henüz Sinop’taki müdürlüğüne bağlı vekaleten şeflik düzeyinde temsil ediliyor. THY’nin ilimizde hem müstakil bir müdürlük kurmasını hem de Kayseri örneğinde olduğu gibi ilimize yönelik bir tanıtım desteği sunmasını bekliyoruz.