5 kurban daha verdik

  • HUZUREVİ personeli Neriman Taylan, Konyalı Kasabı Hacı Veysel Uysal, Hamit köyünden Ahmet Koçmar ve oğlu Yücel Koçmar, İstanbul’daki büyük otellerde çalışan Araçlı Şef Murat Yalçın Kavilci, koronavirüs Kovid-19 sonucu aramızdan ayrılan son isimler oldu.

Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde koronavirüs tedavisi gören hastalardan acı haberler gelmeye devam ediyor. İl genelinde vakalar büyük oranda kontrol altına alınmış olsa da salgının şiddetli olduğu dönemde hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınan isimlerden Huzurevi personeli Neriman Taylan, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Taylan’ın cenazesi Çatalzeytin Karamanlar’da toprağa verildi.

Öte yandan ilimizin tanınan simalarından Konyalı Kasabı’nın sahibi Hacı Veysel Uysal da koronavirüs tedavisi görürken kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

BABA-OĞUL 6 SAAT ARAYLA ÖLDÜ

Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bir süredir tedavi altında olan Hamit Köyü’nden 77 yaşındaki Ahmet Koçmar ile 56 yaşındaki oğlu Yücel Koçmar, 6 saat arayla hayatlarını kaybetti.

Bir acı haber de gurbetten geldi. Araç Başköy nüfusuna kayıtlı Murat Yalçın Kavilci de tedavi gördüğü İstanbul’da koronavirüse yenik düştü. Bolu’da aşçılık okulundan mezun olduktan sonra Çırağan ve FourSeasons gibi otellerde çalışan, son olarak da Accor İbis Otel’de mutfak şefi olarak görev yapan Murat Yalçın Kavilci, iki çocuk babasıydı. Murat Yalçın Kavilci’nin 15 gün önce de annesinin koronavirüse yenik düştüğü öğrenildi.