Abana kaymakamı başarılı öğrencileri bisikletle ödüllendirdi

Abana’da eğitim dönemini başarıyla tamamlayarak takdir belgesi almaya hak kazanan öğrencilere Kaymakam Tarık Buğra Seyhan tarafından bisiklet hediye edildi.

Abana Atatürk İlk ve Ortaokulu ile İmam Hatip Ortaokulu’nda 2019-2020 eğitim öğretim yılını takdir belgesiyle tamamlayan 10 öğrenci, Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımız aracılığıyla ödüllendirildi.

Öğrencilere başarı ve tebriklerini ileten Kaymakam Seyhan, hediyelerini takdim etti.

Seyhan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, öğrencilerin yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında bir süredir uzak kaldıkları okula sağlıklı bir şekilde kavuşmalarını temenni etti.

Bu süre zarfında öğrenciler tedbirlere uydukları için teşekkür eden Seyhan, “Bizler de kaymakamlık olarak derslerinde başarılı olan öğrencilerimizi ödüllendirip, onları mutlu etmek istedik. Bu çerçevede vakfımızca belirlediğimiz 10 öğrenciye bisikletlerini takdim ettik. Onların mutluluğu, bizleri ayrıca sevindirdi. Geleceğimizin ümidi kıymetli evlatlarımızın çok özledikleri okullarına ve arkadaşlarına sağlıkla kavuşması temennisiyle ömür boyu başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı. (AA)