ADSM’de çalışanlar için ek mesai uygulaması

Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde mesai dışı hizmet uygulamasının başlatıldığı duyuruldu.

Merkez, özellikle tedavi için zaman bulmakta zorlanan çalışanlar için haftanın üç günü 17.00 – 18.00 saatleri arasında sağlık hizmeti verecek.

Konuyla ilgili ayrıntılar merkez tarafından şöyle paylaşıldı:

“Merkezimizde daha önceki yıllarda verilen ve halkımız tarafından memnuniyetle karşılanan ancak hukuki bir süreç sonunda sekteye uğrayan bu güzel hizmete tekrar başlanmıştır.

Kamu Hastaneleri Kurumu, İzleme, Ölçme ve Değerlendirme Başkan Yardımcılığı’nın 19/01/2016 tarihli yazıları ile bu çalışmaların 2016 Şubat döneminden itibaren yeniden başlatılabileceği belirtilmiş olup, bahse konu genelge kapsamında 16 Şubat 2016 Salı gününden itibaren Merkezimizde mesai dışı çalışma uygulamasına geçilmiştir…

 

Mesai Dışı Çalışma hizmeti haftanın üç günü saat 17.00-18.00 saatleri arasında verilecektir. Mesai dışı çalışma ile normal mesai saatleri içinde izin alamayan işçi, memur olarak çalışanların ve derslerini bırakıp gelemeyen öğrencilerin, mesai saatleri içerisinde çalışan öğretmenlerin, tüm kamu görevlilerinin, tüm kastamonu halkının bu hizmetten yararlanmaları amaçlanmıştır.

Bu hizmetimiz talep eden Diş Hekimlerimizce;

Haftanın 3 günü , Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri ve saat 17.00 ile 18.00 saatleri arasında 2 adet MHRS Randevusu açılmak suretiyle gerçekleşmektedir.

Şubat ayında 17 hekim ve yardımcı personelle verilen bu hizmetler Mart ayında da 18 hekim ve yardımcı personelle verilmeye devam edilmektedir. Randevular web sitesi aracılığıyla veya 182 MHRS hattından alınabilecektir.

Bu güzel hizmetin tüm halkımıza hayırlı olmasını dileriz.

 

Konuyla ilgili aylık Diş Hekimi Mesai Dışı Çalışma listemiz web sitemizden duyurulmaktadır.

Kamuoyuna saygıyla arz ederiz. ”