Ahmet Duman’dan Kastamonu’ya selam

Kastamonuspor’un efsane teknik direktörlerinden Ahmet Duman’dan Kastamonu’ya selam var.

3.Lig ekibi Alanya Kestelspor’u çalıştıran deneyimli teknik adam Ahmet Duman, Serik Belediyespor maçının ardından, maça Kastamonu’dan giden gazetecileri misafir etti. Kastamonu’dan gelen heyet sayesinde Kastamonu özlemini biraz olsun giderdiklerini söyleyen Ahmet Duman, Kastamonuspor’a başarı dilerken Kestelspor’da iyi sonuçlar aldıklarını ve huzurlu bir çalışma ortamına sahip olduklarını söyledi.

Kastamonuspor ile Bölgesel Amatör Lig ve 3.Lig şampiyonluğu yaşayan Ahmet Duman, bu ziyaretle Kastamonu’daki günlerini de yad etti.

Ahmet Duman’ın açıklaması şu şekilde oldu: “Kastamonu’yu çok özledik, sizleri de çok özledik. Kastamonuspor’u bugün burada deplasman beraberliğinden dolayı kutluyorum. Daha iyi bir konuma geleceklerini umuyorum. Sonuçta Kastamonu bizim takımımız, takip ediyoruz. Alanya Kestelspor ile de iyi bir sezon geçiriyoruz. Burada da genç oyuncularla yola çıktık. Gençlerle çok büyük hedefler koymadan, yetiştirici ve iyi işler yapmaya çalışan, huzurlu bir çalışma ortamına sahibiz. İşler iyi gidiyor. Mutluyuz.”

Duman son olarak, tüm Kastamonu’ya, tüm Kastamonu’daki dostlarına, halkına, spor severlere selamlarını sundu.