AK Parti Merkez İlçe’den Candaroğlulları toplantısı

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı, mahallelere yönelik başlattığı “Danışma

Meclisi” toplantılarını Candaroğulları Mahallesi ile sürdürdü.

Toplantıya Milletvekili Metin Çelik, İl Başkanı Doğan Ünlü, Kadın Kolları İl Başkanı Neslihan Kaya, İl Genel Meclisi Başkan Yardımcısı Mehmet Butur, İl Disiplin Kurulu Başkan Yardımcısı Mücahit Dağdelenoğlu, İl Disiplin Kurulu Üyesi Ahmet Özdemir, Kurucu İl Yönetim Kurulu üyesi Abdülkerim Yüncüoğlu, Mahalle Başkanı Hüseyin Sepetçi, Mahalle Yönetim Kurulu üyeleri ve mahalle sakinleri katıldı.

Toplantıda konuşan Merkez İlçe Başkanı Av. Akif Güzel, mahallelerde düzenledikleri toplantılarda hem teşkilatlarının çalışmalarını istişare ettiklerini hem de mahallelilerin sorunlarını ele aldıklarını söyledi.

Ramazan boyunca teşkilat olarak sokaklarda, mahallelerde, köylerde olduklarını belirten ve

İl Başkanlığımız koordinesinde tüm mahallelerimizde ihtiyaç sahiplerinin yanında olduk. Gençlik Kollarımız ‘çaylar bizden, sohbet sizden’ diyerek teravih namazlarında mahalle programlarımız akabinde cemaatimize tatlı ve çay ikramında bulundular. Bu süre zarfında Kastamonu Merkez’de mahallelerimizde 450 ailemiz ziyaret edildi, gönül sofralarında birlikte iftarlar açıldı. Bölge koordinatörlerimiz ile 27 merkez köyümüz ziyaret edilerek teravih sonrasında çevre köylerimizden de gelen hemşerilerimiz ile hasbihal edildi. Bizlerden olan talepleri not edilerek ilgili kurumlara iletildi. Durmadık, yorulmadık, toplamda 5 bine yakın hemşerimiz ile kucaklaştık. ‘AK Parti milletin partisi milletin sesi’ dedik. Bu minvalde Kastamonu’nun her yerinde AK teşkilatımızın AK mensupları olarak bizler vardık” dedi.

Hiç bir zaman millete tepeden bakanlardan olmadıklarını, tek ideallerinin millete hizmet olduğunu ifade eden AK Parti Merkez İlçe Başkanı, 2023 seçiminde de muhalefetin hevesini kursağında bırakacaklarını söyledi.

“Dünyanın küresel anlamda ekonomik olarak zor günler geçirdiği bu günlerde AK Parti hükümeti vatandaşının yanında olmuş, almış olduğu tedbirler ve ekonomik yatırımlarla vatandaşının bu krizden en az şekilde etkileneceği çalışmaları ortaya koymuştur. Milletimiz müsterih olsun. Dünyanın yaşamış olduğu bu ekonomik krizi Cumhurbaşkanımız liderliğinde fırsata çevireceğiz ve ekonomik anlamda rahatlama sağlayacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” diyen Güzel, alınan ekonomik tedbirlerin ve bu yöndeki çalışmaların sürdüğünü belirtti ve “Enflasyon artışını engelleyecek tedbirler alınarak fiyat istikrarı sağlanacaktır” dedi.

Güzel, “Felaket tellallarının ülkemize yatırım yapmak isteyenleri tehdit eden muhalefetin yalan dolanla milleti kandırabileceklerini sananların bu ülkeye dair hiç bir projesi yoktur ve olmamıştır. Tek projeleri Erdoğan dan kurtulmak ve Erdoğan düşmanlığını yaymaktır” dedikten sonra eleştiri oklarını muhalefetin Kastamonu’daki temsilcilerine çevirdi.

CHP İl Başkanı Erbilgin’e seslenen Güzel, teşkilatları içinde hakkında tacizden dava açılmış bir yönetim kurulu üyesi olup olmadığını, varsa görevde olup olmadığını, bu olay duyulduktan sonra görevden alınıp alınmadığını sordu ve ‘Siz içinizdeki problemlerle uğraşmaya devam edin. Biz bu millet için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya her daim milletimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Bizim bu ülke için yaptıklarımıza sizin hayalleriniz bile yetişemeyecektir” dedi.

Toplantıya katılan mahallelilere teşekkür eden Güzel, seçimlere kadar girilmedik hane, gönlüne dokunmadık kimse bırakmayacaklarını söyledi.