AK Partili Armağan’dan ziyaret

AK Parti MKYK üyesi Harun Armağan, önceki gün ilimize gelerek İl Başkanı Doğan Ünlü ile birlikte bazı ziyaretlerde bulundu.

Şehitlerimiz İsmail Yıldırım ve İrfan İdrisoğlu’nun aileleri ile Görme Engelliler Derneği Başkanı Cahit Kuşoğlu’nu evlerine ziyaret gerçekleştiren Armağan, esnaf ziyareti de yaptı.

İl Başkanı Doğan Ünlü, ziyaretlerle ilgili şunları ifade etti:

“Ramazan’ın manevi ikliminde birlik ve beraberlik duygusunu hemşehrilerimizle yaşamaya devam ediyoruz. MKYK üyemiz Sayın Harun Armağan’ı ilimizde misafir ettik. Şehit ailelerimizi ve Görme Engelliler Derneği başkanımızı, muhtarlarımızı, esnaflarımızı hemşehrilerimizi ziyaret ettiğimiz dolu dolu bir gün yaşadık. İftar öncesinde Gençlik Kollarımızın düzenlediği “İftara 5 Kala” programında hemşehrilerimize ikramlarda bulunduk. İftarda ise yine gennçlerimizin şehitlerimizin anısına düzenlediği iftar programında Çanakkale Savaşlarında askerimizin cephedeki menüsüyle iftarımızı açtık. Çok anlamlı ve güzel bir program oldu. Gençlerimize bu güzel program için ayrıca teşekkür ediyorum. Bu toprakları bize vatan kılarak bugün huzur ve birlik içinde iftarımızı açmamıza vesile olan kahraman şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Ruhları şad olsun. MKYK üyemizle programlarımızı sahura kadar devam ettirdik. Öğrenci evlerine ziyaret ederek üniversiteli kardeşlerimizle sohbet ettik ve sahurumuzu da üniversiteli kardeşlerimizle yaparak programımızı nihayetlendirdik. Ziyaretlerinden ve gönül birliğimize ortak olmalarından dolayı kıymetli MKYK üyemize teşekkür ediyorum”