Aktaş’tan salgın için “büyük oyun” iddiası

  • Yeniden Refah partisi İl Başkanı Abdullah Aktaş, Koronavirüs Kovid-19 pandemisini, “plandemi” olarak tanımladı ve bunun “derin dünya devleti tarafından planlanan büyük bir oyun” olduğunu iddia etti.

Aktaş, bir an evvel bu planın içinden çıkılıp normal hayata dönülmesi gerektiğini savunduğu yazılı açıklamasında şöyle dedi:

“Gündem AK Parti kongresi ve kongredeki Kovid-19 tedbirleri ve adeta Kovid-19’a meydan okuma eleştirileri… AK Parti elbette kongresini yapacak, her partinin yaptığı gibi hayırlı olsun lakin; bizler bu hastalığın varlığını inkar etmemekle beraber sıradan biraz daha ağır bir grip virüsü olduğunu açıkça görüyoruz.
Bu pandemi (Ya da ‘plandemi’) nedeni ile alınan tedbirler ve uygulamalar milletimizi canından bezdirmektedir. Biz her zaman söylüyoruz, bu ‘plandemi’ dünya genelinde uygulanan büyük bir oyundur.
1-Tanzanya’daki gres yağında, keçilerde ve papayalarda yapılan koronavirus testleri pozitif çıktı. Virüse karşı tedbir uygulamayan Tanzanya Devlet Başkanı ve Başkanlık Başsekreteri şüpheli şekilde öldü.
2-İtalya’da kivilere yapılan koronavirus testleri pozitif çıktı.
3-Avusturya’da kolaya yapılan koronavirus testleri pozitif çıktı.
4-Virüs kısıtlamaları iflaslara, kitlesel işsizliğe, sosyal ve ekonomik krizlere yol açtı.
5-Belarus virüs tedbirleri uygulamıyor, ülkede problem yok.
6-Koronavirüsü, Çin’deki Wuhan şehrinden kaynaklandı ve şimdi dünyanın her köşesine ulaştı, ancak bu virüs yeni ekonomik merkez olan Çin’in başkentine ve Şangay’a ulaşmadı, neden?..
7-Tapınakçı ve siyonist çetelerin uşağı Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre dünya genelinde her yıl 5 milyon civarında grip vakası ortaya çıkıyor ve bundan kaynaklı ölümlerin sayısı 650 bini buluyorken, koronavirüs konusunda neden bu kadar panik yaşanıyor?
8-Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Halit Karaca, ‘Dünyada sebebi bilinen ölümler arasında ikinci sırada yer alan kanser hastalıklarından dünyada her yıl 12 milyon kişiye kanser tanısı konulmakta ve 7,6 milyon kişi kanserden ölüyorken koronavirüs konusunda neden bu kadar panik yaşanıyor?’ diye soruyor.
9-DSÖ’nün verilerine göre, dünya genelinde her yıl 8 milyon insan sigaraya bağlı nedenlerden hayatını kaybederken neredeyse bugünlere göre hiçbir tedbir alınmıyorken, koronavirüs konusunda neden bu kadar panik yaşanıyor?
Netice itibarı ile;
– Bir yıldan fazla süredir maske, mesafe, karantina, aşı diyerek insanlarımız evlerine hapsoldular. Esnaflarımız, çiftçilerimiz işsiz kalıp kredilere borçlara mahkûmoldular. Aşı, maske ve HES kodu zorunluluğu nedeni ile vatandaşlarımız arasında hem devlet dairelerinde hemde birbirleri arasında tartışmalar meydana geldi, psikolojiler bozuldu.Jandarma, köyünde hayvan otlatan teyzeye maske cezası yazmaya kalktı, polisimiz adeta maskesiz avına çıktı.

Bütün bu gereksiz problemler vatandaşa yaşatılırken AKParti sanki hiçbir şey yokmuş gibi çakma virüse aldırmadan, halkını hiçe sayar gibi kongre yaptı. Elbette buda büyük bir tepkiye sebep oldu.
Yeniden Refah Partisi olarak, her zaman söylediğimiz gibi bu ‘plandemi’, bütün dünya insanlarını köleleştirmek için, sömürmek için, dünya nüfusunun sayısını 500 bine düşürmek için, başta İslam dini olmak üzere, tüm inançları ortadan kaldırmak için çok büyük bir projedir. Tespit edebildiğimiz emarelere göre 30 yıl önceden planlanan şeytani bir tezgahtır.
Bütün bu nedenlerden dolayı, en kısa zamanda DSÖ’nün kontrolünden çıkıp, salgına karşı kendi tedbirlerimizi alarak nasıl kongreniz salgın yokmuş gibi normal hiçbir şekilde yapılmışsa bir an evvel de dünya derin devletinin kontrolünden çıkıp normal hayatımıza dönmeliyiz.”