Askıda ekmek desteği büyüdü

Askıda ekmek kampanyası yapan Gazibey Ekmek Fırını, bu desteğini büyüttü.  Gazibey Ekmek Fırını işletmecisi Abdullah Demirci, “Vatandaşlarımızın her zaman yanındayız. Bu zor günleri de dayanışma ile atlatacağız. Askıda ekmeğe her gün 50 ekmek ilave ederek devam edeceğiz” dedi.

Sıkıntılı süreçte vatandaşın yanında olacaklarını söyleyen Demirci, “Normalde süreç hayırsever vatandaşlarımızın  desteğiyle  gidiyordu. Ancak süreç sıkıntılı, bizde vatandaşlarımızın  yanında olacağız. Günlük 50 ekmek askıda olacak. Hayırseverlerimizin hassas davranmasını talep ediyorum. İşsiz kalan insanlarımıza destek verilirse memnun kalırım.  Gazibey Ekmek Fırını olarak 3 şubemizde de bu uygulama olacaktır” diye konuştu.

Beyçelebi Mahallesi Muhtarı Rıfat Cozuroğlu ise “Muhtarlarımızın hepsi çok duyarlı. Benim yaptığım sistem gibi muhtarlarımızda ihtiyaç sahiplerinin eline yazılı bir belge verebilir. Böylelikle karışıklığı önlemiş oluruz. Gazibey Ekmek Fırını’nın işletmecileri Abdullah ve Ramazan Demirci başta olmak üzere, tüm çalışanlarına duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.