Asuman Doğrul kaza kurbanı

  • Eskişehir’de hafta sonu yaşanan trafik faciasında, şehrimizin tanınan ismi, eski Belediye Meclis Üyesi ve işadamı Adil Ataulusoy’un kızkardeşi Asuman Doğrul da hayatını kaybetti. Asuman Doğrul, bugün ikindi sonrası Nasrullah Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından Okmeydanı Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

 

Türkiye’yi yasa boğan Eskişehir’deki trafik kazasında bir hemşerimiz de can verdi. Ankara’dan Bursa Uludağ’a gitmekte olan tur otobüsünün Eskişehir çıkışında kontrolden çıkıp ağaçlara çarpmasıyla meydana gelen ve 11 kişinin can verdiği feci kazada, şehrimizin tanınan siması, eski Belediye Meclis Üyesi Adil Ataulusoy’un kızkardeşi, Ataulusoy firması sahibi genç işadamı Ömer Ataulusoy’un halası Asuman Tevfika Doğrul (68) da hayatını kaybetti.

Aynı kazada  merhumenin oğlu Yiğit Doğrul, eşi Şenay Doğrul ile oğulları Ata Faruk Doğrul yaralandı, 8 yaşındaki Duru Doğrul ise kazayı yara almadan atlattı. Doğrul çifti ilk tedavilerinin ardından taburcu edildi, başından yaralanan ve Eskişehir hastanesi Beyin Cerrahi Servisi’nde tedavi altına alınan 14 yaşındaki Ata Faruk ise yaşamsal tehlikeyi atlatmasının ardından Ankara’ya  sevk edildi.

Bugün ikindi sonrası Nasrullah Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından Okmeydanı Mezarlığı’nda toprağa verilecek olan Asuman Tevfika Doğrul’a rahmet, Ataulusoy ve Doğrul ailelerine başsağlığı diliyoruz.