Aydın’dan Bahçeli’ye hediye saat

Milliyetçi Hareket Partisi’nin 50’nci yıl törenlerine Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın da katıldı. İl Başkanı Yüksel Aydın kutlamalar sonrası Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye dünyada sadece 2 tane üretilmiş olan, el yapımı, altın kaplamalı150 yıllık kol saati hediye etti.

Adana’da gerçekleştirilen Milliyetçi Hareket Partisi’nin 50’nci yıl törenlerine katılan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kastamonu İl Başkanı Yüksel Yüksel Aydın, “Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Lideri Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli önderliğinde kutlu sevdaya gönül veren parti teşkilatlarımızın yoğun katılımları ile Milliyetçi Hareket Partisi’nin 9 Şubat 1969’da ilk kurultayını gerçekleştirdiği Adana’da coşkulu törenle 50’nci kuruluş yıldönümünü kutladık.

Gerçekleşen kutlama programında Genel Başkanımız Devlet Bahçeli, Genel Başkan Yardımcılarımız ile birlikte ilk olarak Adnan Menderes Spor Salonu’nda MHP’nin 50 yıllık serüveninde kullandığı parti afişleri, seçim sloganları ve vaatlerinin yer aldığı’1969’dan Günümüze MHP’ konulu fotoğraf ve doküman sergisini ziyaret ettik.

Daha sonra TÜYAP Fuar Alanın da Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli burada bir konuşma yaptı. Burada yaptığı konuşmasında Adana’dan tüm Türkiye’ye seslendi ve 1969’un 9 Şubat’ında atılan ilk adımın ardından bugün 50’nci yılın coşkuyla kutlandığını ve bu kutlu davanın sonsuza dek devam edeceğini söyledi.” dedi.

Kutlamalar sonrası Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye dünya ’da sadece 2 tane üretilmiş olan, el yapımı, altın kaplamalı 150 yıllık kol saati hediye eden İl Başkanı Aydın, “Liderimiz Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey, 50. Yıl kutlamalarını gerçekleştirdiğimiz bu günde hediyemizi kabul ederek bizleri onurlandırmıştır” dedi.