Babaş’tan proje seferi

Belediye Başkanı Babaş yürütmekte olduğu çeşitli projeleri ile ilgili olarak 4 bakanlıkta temaslarda bulunmak için bugün Ankara’da.

Babaş’ın randevu defterinde Sanayi Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, TOKİ Başkanlığı ve Anıtlar Kurulu var.

 

Belediye Başkanı Tahsin Babaş, çeşitli projeleri ile ilgili olarak 4 bakanlıkta temaslarda bulunmak için bugün Ankara’da.

Yeni sanayi sitesi

 Maslak Sanayi Sitesi için Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nı ziyaret edece olan Belediye Başkanı Babaş, Sanayi Genel Müdürü ile görüşecek.

Güneykent ve emekliler için yapılacak konutlar

 TOKİ Başkanı ile görüşecek olan Belediye Başkanı Babaş’ın bu ziyaretteki gündeminde, Güneykent projesi ile emekliler için yapılacak konutların hızlandırılması olacak.

“Güdümlü proje”

 Belediye Başkanı Babaş, KUZKA’ya sunacağı “güdümlü proje” için Kalkınma Bakanlığı’nda görüşmede bulunacak. Babaş’ın “güdümlü proje”si Nasrullah Meydanı ve Bakırcılar Çarşısı düzenlemeleri ile Şeyh Şabanı Veli caddesinde Kefeli’ye kadar uzanan bölgenin sokak sağlıklaştırmasını kapsıyor.

 

 

Teleferik

 

Anıtlar Kurulu’na gidecek olan Belediye Başkanı Babaş, kurul üyelerine daha önce ifade ettiği ve olumlu görüş aldığı “teleferik” projesi ile ilgili görüşecek.