Bandırmaspor’da Batuhan krizi

GMG Kastamonuspor’un rakiplerinden Bandırmaspor’da Batuhan Karadeniz krizi yaşanıyor. Bandırmaspor’da yönetim, takımdan ayrılmak istediğini bildiren Batuhan Karadeniz ile ipleri kopardı.

Konu hakkında Etimesgut Belediyespor maçı sonrasında açıklamalarda bulunan Bandırmaspor Basın Sözcüsü Namık Havutça, “Önemli Etimesgut maçımız öncesinde ilk 11’de ismini görmeyen profesyonel futbolcumuz Batuhan Karadeniz 18 kişilik maç kadrosunda olmak istemediğini belirterek 14 Aralık 2019 tarihinde kamptan ayrılmıştır. Ayrıca aynı gece de Kulüp Başkanımız Göksel Karlahan’ı arayarak kendi isteği ile Bandırmaspor’dan ayrılmak istediğini de belirtmiştir” dedi.

Bandırmaspor’a geçtiğimiz sezon devre arasında bedelsiz olarak transfer olan ve 2019-2020 futbol sezonu için de bordo-beyazlılara “Devam” diyen Batuhan Karadeniz ise şu açıklamayı yaptı:

“Severek oynadığım bu takımda her maç verdiğim mücadelenin gerçek olduğunu, Bandırmasporumuzu şampiyonluğa taşımamızın tek amacımız olduğunu bilmenizi isterim. Ve bu amaç uğrunda üzerime düşen takım kampları, antrenmanlar, maçlar , takım yemekleri ve organizasyonlarına kadar bütün sorumluluklarımı eksiksiz yerine getirmiş bulunmaktayım. “Ancak oynanacak olan bu devre arası son maçta dün gece sevgili hocamızın ‘Senin kafan burada değil, o yüzden seni kadroya almadım’ açıklamasıyla beraber 11’e alınmadığımı öğrendim. Benim kafam da vücudum da ruhum da sadece ve sadece şampiyonluğu için mücadele verdiğim bu takımdadır”