Başkan Yavaş’a Kastamonu sepeti

Anadolu Basın Birliği (ABB) Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Ankara’da yapılan toplantıda Barış Pınarı Harekâtı için basın adına destek bildirisi yayınlanmasına karar verdi.

ABB Genel Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri T.C. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur yavaş’a ziyarette bulundu.

ABB Genel Başkanı Halil Zor Mansur Yavaş’a Gaziantep “Bakır İşlemeli Sürahi” takımı hediye ederken, ABB Genel Sekreteri Sabahattin Arslan tarafından “Onursal Genel Başkan” belgesi verildi.

ABB Kastamonu Şube Başkanı ve ABB Genel Başkan Yardımcısı Sabahattin Büyükoral da Kastamonu’da hediye sepeti hazırlattı, sarımsak, çekme helvası, sofra bezi, kahve, siyez bulguru bulunan sepeti başkan Mahsur Yavaş’a verdi.

ABB Sivas Şube Başkanı ve ABB Genel Başkan Yardımcısı Kemal Çağlayan’da Başkan Yavaş’a Sivas’ın tarihi kitaplarını sundu. Ziyaret yalpan konuşmalar sonrasında hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Sabahattin Büyükoral, “Ankara’ya yönetim kurlu toplantısı için gittim. ABB Genel Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile de  T.C. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a bir ziyaret gerçekleştirdik. Bizlerle yakından ilgilenen Başkan Yavaş’a çok teşekkür ediyor, çalışmalarında da başarılar diliyorum” dedi.  CM