Başkent EDAŞ’tan icraat raporu

Başkent EDAŞ, 2019’un üçüncü çeyreğinde Kastamonu’daki bakım, onarım ve yatırım hedeflerini başarıyla gerçekleştirdiğini bildirdi.

Başkent EDAŞ’ın Kastamonu’da kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik dağıtımı kapsamında 2019 yılının üçüncü çeyreğinde bakım, onarımçalışmaları ile yatırımlarınadevam ettiği bildirildi.

Şirketten konuyla ilgili yayınlanan basın bülteninde şu ifadeler kullanıldı:

“Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren Başkent EDAŞ, Kastamonu’dayılın üçüncü çeyreğinde demüşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde yine başarılı çalışmalara imza attı.

Başkent EDAŞ, Kastamonu’da hizmet verdiği 4554 trafo ve 13.407 kilometre hat uzunluğunda sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü.

Daha aydınlık bir Kastamonu içinMerkez, Devrekani, Seydiler, Ağlı, Araç, İhsangazi, Çatalzeytin, Bozkurt, İnebolu, Abana, Doğanyurt, Taşköprü, Hanönü, Tosya, Cide, Şenpazar, Azdavay, Pınarbaşı, Daday ve Küre ilçelerinde 1250 aydınlatma armatürünün bakım ve onarımını gerçekleştiren Başkent EDAŞ ekipleri yine adı geçen ilçelerde 128 elektrik panosu 94 trafo ve 34 dağıtım merkezinin de bakımını yaptı. Ayrıca bölgede 2 Km’lik hattın bakımı da tamamlanmıştır.

Başkent EDAŞ, sektörün pazar dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini insan, çözüm ve inovasyon odağında sürdürmeye devam ediyor.Kastamonu’da hizmet verdiği 288 binden fazla müşterisine daha iyi hizmet vermek amacıyla toplam 18 kilometrelik yeni kablo döşeyen Başkent EDAŞ ekipleri, kentte 28 elektrik panosu ve 26 trafo merkezinin de bakımını yaptı. Ayrıca 742 yeni aydınlatma armatürünün montajını da tamamladı.

Söz konusu bakım, onarım ve yatırım rakamları ile Başkent EDAŞ 2019 yılının üçüncü çeyreğinde koymuş olduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi.”

Müşteri odaklı yaklaşımla7/24 hizmet sunan Başkent EDAŞ, www.baskentedas.com.tr, Başkent 186 Mobil Uygulaması ve 186 numaralı Müşteri Hattı’ndan tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya devam ediyor.

Başkent EDAŞ’ın Kastamonu’daki bakım ve yatırım çalışmaları hız kesmeden sürecek.