Beklenen transfer gerçekleşti

Yusuf Orhan, Kastamonuspor 1966'da

Yusuf Orhan (3)Kastamonuspor 1966 yönetimi devre arasında ikinci transferini de gerçekleştirdi. Stoper Yusuf Orhan’ı kadroya katabilmek için kulübü Tuzlaspor ile yoğun bir görüşme içerisinde olan Kastamonuspor 1966 yönetimi, mutlu sona ulaştı.

Kastamonuspor 1966 yönetiminin aldığı karar doğrultusunda dün İstanbul’a giden ve 2.Lig’de mücadele eden Tuzlaspor’un Kulüp Başkanı Ahmet Çabuk’la bizzat görüşen Kastamonuspor 1966 Yönetim Kurulu üyesi Belediye Spor İşleri Müdürü Metehan Babaş, Yusuf Orhan’a resmi sözleşmeyi imzalattı.

1991 doğumlu ve 1.87 boyundaki savunmacının 2.Lig’de 18, 3.Lig’de ise 108 maçlık kariyeri bulunuyor. Yusuf Orhan’ın transferinde geleceği düşünerek hareket eden Kastamonuspor 1966 yönetimi, genç savunmacıya 2.5 yıllık sözleşme imzalattı.

Yusuf Orhan’ı kadrosuna dahil ederek savunmadaki açığını kapatan kırmızı siyahlılar rotasını kaleci ve orta sahaya çevirdi.

Yusuf Orhan lisansLisans tamam

Kastamonuspor 1966’nın son transferi Yusuf Orhan’ın lisansı da dün jet hızıyla çıkartıldı. Kırmızı siyahlılarda teknik heyetin görev vermesi durumunda Yusuf Orhan, cumartesi günü Gazi Stadı’nda oynanacak TKİ Tavşanlı Linyitspor maçında forma giyebilecek.