Belediye’den bahar temizliği

Hafta sonu başlattıkları temizlik çalışmalarını denetleyen Başkan Vidinlioğlu, “Hemşehrilerimizden aldığımız güç, memleketimize duyduğumuz aşkla çalışıyoruz” dedi.

 

Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, kar yağışının durması ve havaların ısınmasıyla birlikte hafta sonundaki sokağa çıkma yasağından da yararlanarak şehir içinde başlattıkları bahar temizliği çalışmalarını denetledi.

Kastamonu Belediyesi’nin büyük ve güçlü bir aile olduğunu ifade eden Vidinlioğlu, “Bizleri güçlü kılan memlekete duyduğumuz hizmet aşkıdır. Ortak paydamız memlekettir ve hemşerilerimize en iyi hizmeti sunabilmektir” mesajını verdi.

Belediye Basın Bürosu’nun konuyla ilgili bülteninde, ekiplerin çalışmalarını  365 gün boyunca aralıksız sürdürdüğünü belirten Başkan Vidinlioğlu, şunları söyledi:

“Şehrimizin temizliği için işlerine şevkle sarılan ekiplerimizi ziyaret ettim. Son zamanlarda göstermiş oldukları ekstra performanstan ötürü kendilerine teşekkür ettim. Sahadaki bütün ekiplerimizle hep irtibat halindeyiz. Şehrimizin her noktasında bir çalışma var. Belediye ailemizin her bir ferdinin şehrimizin her köşesinde alın teri var. Ekiplerimiz gerçekten cefakarca çalışmalar yürütüyorlar. Hepsine teşekkür ediyorum. Eksiklikleri bir bir gidermeye devam edeceğiz. Sahadaki arkadaşlarımızla birlikte olmaya devam edeceğiz. Hemşerilerimizdenaldığımız güç, şehrimize duyduğumuz aşkla çalışmaya devam edeceğiz”