Belediyespor antrenörü Günal: “Sporcularımla gurur duyuyorum”

Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü antrenörü Hakan Günal, ligin ilk devresinin son haftasında Muratpaşa Belediyespor’a karşı alınan galibiyeti değerlendirdiler. Günal ligin en iyi takımı olduklarını belirtti.

Hakan Günal’ın açıklamaları şu şekilde:

“Bizim takımımızın kalitesine yakışmayacak şekilde özellikle ilk yarıda çok fazla atış hatamız oldu. Bu atış hatalarını ilk yarıda değerlendirebilseydik fark bu kadar düşük olmazdı. Ben tüm sporcu arkadaşlarımı ortaya koydukları mücadeleden dolayı tebrik ediyorum. Bu ligin en iyi takımı olduklarını, bu ligin en iyi oyuncuları olduklarını herkese bir kere daha gösterdiler. Türk’ünden yabancısına, en küçüğünden en büyüğüne kadar tüm sporcularımla gurur duyuyorum.Muratpaşa’nın aldığı 3 mağlubiyet kimseyi yanıltmasın. Muratpaşa, A Milli takımı oluşturan bir takım. Antrenörleri de A Milli takım antrenörüdür. Doğal olarak maç içerisinde fark zaman zaman değişkenlik gösterdi. Ama biz Muratpaşa’dan daha kaliteli bir takım olduğumuzu gösterdik.”

16 Aralık’tan itibaren ikinci devre hazırlıklarına başlayacaklarını da söyleyen Günal, “Artık Avrupa kupalarında grupları geçmek için mücadelemiz sürecek. Burada da sporcu arkadaşlarıma sonuna kadar güveniyorum. Yurt içi yurt dışı her maçımıza gelmeye çalışan Belediye Başkanımız Galip bey başta olmak üzere muhteşem taraftarımıza teşekkür etmek istiyorum. Bu destek bizim arkamızda olduğu sürece başarı bizimle beraber olacaktır” dedi.