Belediyespor rakip tanımıyor

Hentbol Bayanlar Süper Ligi’nde son haftalarda fırtına gibi esen temsilcimiz Kastamonu Belediyespor, öncveki akşam deplasmanda karşılaştığı Üsküdar Belediyespor’u 46-28 mağlup etmeyi başardı.
Rakibi karşısında harika bir performans ortaya koyan Kastamonu Belediyespor, karşılaşmanın ilk devresini ise 26-17 önde tamamladı.
Temsilcimiz Kastamonu Belediyespor, elde ettiği bu galibiyetle 15 puanla üçüncü sırada yer alırken, zirve ile arasındaki puan farkını ise 1’e indirdi.
Süper Lig’in en formda takımı olan Kastamonu Belediyespor, Antalya Muratpaşa Belediyespor, Sivas Belediyespor ve Bursa Osmangazi Belediyespor’un ardından Üsküdar Belediyespor maçını da kayıpsız geçerek son 4 haftada 4 galibiyet elde etti.
Kastamonu Belediyespor, 1 Aralık Salı günü Atatürk Spor Salonu’nda ilk devrenin son maçında Genç Uşakspor’u konuk edecek.
TARAFTAR YALNIZ BIRAKMADI
Kastamonu Belediyespor’u önceki günkü karşılaşmada gurbetçi Kastamonulular da yalnız bırakmadı. KAS-DER Ümraniye Şubesi üyeleri başta olmak üzere İstanbul’daki hemşehrilerimiz karşılaşma boyunca takımımızı destekleyerek galibiyette pay sahibi oldular.