Belediyespor’da kura heyecanı

Avrupa Hentbol Federasyonu Kupası’nda (EHF Cup) mücadele eden Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün gruplardaki rakipleri bugün belli olacak. Kura, Türkiye saati ile saat 13.00’da başlayacak.

Şampiyonlar Ligi’ne veda ettikten sonra EHF Cup’a 3.Tur’dan dahil olan Kastamonu Belediyespor, Macaristan temsilcisi Vaci NKSE’yi eleyerek adını gruplara yazdırdı. Tarihinde ikinci kez gruplara kalma başarısı gösteren Belediyespor’un gruplardaki rakibi bugün Viyana’da çekilecek olan kurayla belli olacak.

Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, bugün çekilecek olan kuraya ikinci torbadan dahil olacak. Gruptaki rakiplerimiz 1,3 ve 4’üncü torbadaki takımlardan oluşacak.

1.torbadaki ekipler şu şekilde: HC Podravka Vegeta (Hırvatistan), DHK Banik Most (Çek Cumhuriyeti), SG BBM Bietigheim (Almanya), MKS Lubin S.A. (Polonya).
2.torbadaki ekipler şu şekilde: Herning-Ikast Handbold (Danimarka), Erd (Macaristan), Siofok KC Hungary (Macaristan), Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (Türkiye).
3.torbadaki ekipler ise şöyle: Thüringer HC (Almanya), CSM Corona Brasov (Romanya), Magura Cisnadie (Romanya), Handball Club Lada (Rusya).
4.torbada yer alan ekipler ise: Kobenhavn Handball (Danimarka), Odense Handbold (Danimarka), DVSC Schaeffler (Macaristan), Storhamar Handball Elite (Norveç).