Belediyespor’dan çok özel maç

Hentbol Kadınlar Süper Ligi’nde ki temsilcimiz Kastamonu Belediyespor, geçtiğimiz gün Kızılay Kastamonu Kadın Kolları Başkanlığı ile birlikte sosyal bir projeye imza attı. Hentbolda aldığı sonuçlarla bizi gururlandıran temsilcimiz özel bireylerle farkındalık maçında karşı karşıya geldi. Atatürk Spor Salonu’nda oynanan karşılaşma renkli görüntülere sahne oldu.

Kızılay Kastamonu Kadın Kolları Başkanı Sedef Perk, böyle bir organizasyon yapmaktan dolayı mutluluk duyduklarını söyledi.

Özel bireylerin sosyal hayata kazandırılması için bu tarz etkinliklerin önemine değinen Sedef Perk, Kastamonu Belediyespor’a da böyle bir organizasyonun parçası olduğu için teşekkür etti.

Belediyespor takım kaptanı Serpil İskenderoğlu, özel bireylerle birlikte olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.

Serpil İskenderoğlu’nun yapmış olduğu açıklama şöyle; “Bugün özel çocuklarımızla beraber olmaktan dolayı çok mutluyuz. Onların burada, bu güzel günde bizimle beraber olmaları çok güzel oldu. Umarım her sene böyle güzel organizasyonlarla birlikte oluruz. İnsanın ruhunu doyuran bir organizasyon oldu. Onlarla organizasyon yapma isteğimiz zaten vardı. Bugüne denk gelmesi çok güzel oldu bizim içinde. Onlar için çok daha güzel şeyler yapmayı umuyorum.”