Benli ve Yalçın’dan mutluluğa imza

AK Parti İstanbul Milletvekili hemşerimiz Av.Fatma Benli ile lağvedilen Tütün Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu (TAPDK) bürokratlarından yine Kastamonulu hemşerimiz Uğur Yalçın, önceki akşam Ankara Grand Otel’de düzenlenen düğün töreni ile dünya evine girdi.

Siyaset, iş ve bürokrasi dünyasının önemli isimlerinin de yer aldığı düğün töreninde Fatma Benli ve Uğur Yalçın’ın nikahını Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna kıyarken, nikah şahitliklerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile TBMM Başkanı İsmail Kahraman yaptı. Çiftin evlilik cüzdanını ise Cumhurbaşkanı Erdoğan, gelin Fatma Benli’ye takdim etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan düğüne eşi Emine Erdoğan ile birlikte katılırken, davetliler arasında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu yer aldı.

TBMM’deki bütçe görüşmeleri sırasında tanışan çift, geçtiğimiz haftalarda nişanlanmıştı. Ankara Grand Otel’deki düğüne Kastamonu’dan da çok sayıda davetli katıldı.