BİK Şube Müdürü Murat Yürekli Kastamonu’da

Basın İlan Kurumu (BİK) Ankara Bölge Müdürü Murat Yürekli, beraberinde Müdür Yardımcısı Ökkeş Buğra Atılgan ile birlikte dün Kastamonu’ya geldi.

Kastamonu Valisi Avni Çakır’ı makamında ziyaret eden Bölge Müdürü Yürekli, kurum çalışmaları hakkında Vali Çakır’a bilgi verdi. Ankara Bölge sorumluluğunda 6 İl’in yer aldığını, bunlardan birisinin de Kastamonu olduğunu kaydeden Murat Yürekli, Kastamonu basın tarihinin öneminden söz etti. Vali Avni Çakır ise nazik ziyaretleri vesilesiyle Basın İlan Kurumu Bölge Müdürü Yürekli ve ekibine teşekkür etti. Ziyarette Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanı Erkan Yılmaz ve BİK Kastamonu İl Temsilcisi Fatih Rençber’de yer aldı.

KGC’Yİ ZİYARET

Bölge Müdürü Yürekli, beraberindeki heyetle birlikte daha sonra KGC hizmet binasını ziyaret etti. Başkan Erkan Yılmaz ve yönetimi ile Kastamonu basını üzerine sohbet eden Murat Yürekli, Cemiyet anı defterini de imzaladı. Murat Yürekli: “Derin tarihi geçmişi ile Anadolu’nun feyz kaynağı şehirlerinden birisi olan Kastamonu’da faaliyet gösteren gazetelerimizin gösterdiği çaba ve gayret takdire şayandır. Sayın Cemiyet Başkanımız Erkan Yılmaz’ın şahsında Cemiyet Üyelerimiz ve yerel basınımıza saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

Bölge Müdürü Murat Yürekli ve beraberindeki heyet, bugün de Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, Orman Bölge Müdürü Fahri Sönmezoğlu ile KUZKA Genel Sekreteri Serkan Genç’i ziyaret edecek.