Bilardo İl Birinciliği sonuçlandı; Şampiyon Turgay Çiloğlu

  • İl Birinciliğinde ilk dört sırayı alan Turgay Çiloğlu, Satı Ekici, Mehmet Acar ve Sinan Civcioğlu ilimizi Türkiye şampiyonasında temsil edecek.

Kastamonu Bilardo Temsilciliğinin faaliyet programında olan 2021 yılı 3 Bant Bilardo İl Birinciliği 15-19 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Yarı finalde Turgay Çiloğlu ile Mehmet Acar, Sinan Civcioğlu ile de Satı Ekici karşılaştı. Bu müsabakalardan galibiyetle ayrılan Turgay Çiloğlu ile Satı Ekici’nin karşı karşıya geldiği final maçını 40-28’lik skorla kazanan ve il şampiyonluğuna ulaşan isim ise Turgay Çiloğlu oldu.

Dereceye giren ve Türkiye şampiyonasında ilimizi temsil etme hakkı kazanan dört bilardocumuza ödülleri İl Gençlik ve Spor Şube Müdürü Adem Keloğlu tarafından verildi. Keloğlu, “2021 yılı Kastamonu 3 Bant Bilardo şampiyonası karşılaşmasında dereceye giren Turgay Çiloğlu, Satı Ekici, Sinan Civcioğlu ve Mehmet Acar’ı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

2021 yılı bilardo şampiyonu Turgay Çiloğlu da, “Bilardo turnuvasında birinci olmam bambaşka bir duygu. Çok mutlu oldum ve sevindim. Güzel bir turnuva oldu. Bundan sonra da ilimizi başarılı bir şekilde dereceye giren diğer arkadaşlarımla birlikte mücadelemizi sürdüreceğiz” açıklamasında bulundu.

Cengiz MUHZİROĞLU