“Biz güçlü ve büyük bir aileyiz”

Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, Ramazan Bayramı tatilinin ardından yeniden başlayanmesainin ilk günündeçalışanlar ile bayramlaştı. Bayram süresince belediye olarak en ufak bir aksaklığa mahal vermemek için çalışmaların sürdürüldüğünü belirten Başkan Vidinlioğlu, “Biz güçlü ve büyük bir aileyiz. Hepinizin şehrin her köşesinde alın teri var. Şehrimize en iyi hizmeti sunmak adına birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

Bayramın sıkıntısız şekilde geçtiğini ifade eden Başkan Vidinlioğlu, “Yaz aylarının gelmesiyle birlikte sahadaki çalışmalara hız verdik. Hemşerilerimize şevkle hizmet ediyoruz. Belediyemizin her ferdi dün olduğu gibi bugünde yarında üzerine düşeni yaptı ve yapacaktır. Siz değerli çalışma arkadaşlarımın ve kıymetli hemşerilerimin geçmiş Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularla kutluyorum.” diye konuştu.

Vidinlioğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Yurt, Hamdi Öz ve Resul Köprülü ile birlikte belediye ana hizmet binasında ve dış birimlerinde bayramlaşma programına katılarak, birim müdürleri ve çalışanlar ile bayramlaştı.