“Biz her zaman sahadayız”

  • AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, ilçe ziyaretlerine Bozkurt ile devam etti. Ünlü, “Hemşehrilerimizle hasbihal etme, dertlerini, sıkıntılarını, talep ve isteklerini dinleme vesilesi olarak gördüğümüz bu ziyaretlerimizi sürekli yapıyoruz. AK Parti milletin bağrından çıkıp bugünlere gelmiş bir partidir. Bu sebeple seçimden seçime sahada olan bir parti değil, her zaman her dakika sahada halkla iç içe olan bir partiyiz” dedi.

 

 

AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, beraberinde İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Sayıkoğlu, il başkan yardımcıları ve il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Bozkurt’ta bazı ziyaretler gerçekleştirdi.

Kaymakam Okan Yenidünya, Belediye Başkanı Muammer Yanık, emniyet amirliği, devlet hastanesi, toplum sağlığı merkezi, esnaf ve sanatkarlar odası, muhtarlar derneği, ziraat odası ile esnaf ve sanatkarlar kredi kefalet kooperatifini ziyaret eden Doğan Ünlü, AK Parti Kurucu İlçe Başkanı rahmetli Kazım Atatepe’nin ailesini ve önceki dönem ilçe başkanlarından Mehmet Balta’yı da ziyaret etti.

İlçenin 1984-2014 yılları arasında 30 yıl belediye başkanlığını yapan Engin Canbaz ile de parti binasında bir araya gelen Doğan Ünlü, yapımı devam eden ilçe devlet hastanesi ve terminal binasında incelemelerde bulundu.

AK Parti İl Başkanı Ünlü ziyaretlerle ilgili şunları söyledi:

“İlçe ziyaretlerimizi bugün Bozkurt ilçemiz ile sürdürüyoruz. Hemşehrilerimizle hasbihal etme, dertlerini, sıkıntılarını, talep ve isteklerini dinleme vesilesi olarak gördüğümüz bu ziyaretlerimizi sürekli yapıyoruz. AK Parti milletin bağrından çıkıp bugünlere gelmiş bir partidir. Bu sebeple seçimden seçime sahada olan bir parti değil, her zaman her dakika sahada halkla iç içe olan bir partiyiz. Bugün de bu doğrultuda İl Gençlik Kolları Başkanımız, il başkan yardımcılarımız ve il yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte güzide ilçemiz Bozkurt’tayız. Bu kapsamda resmi kurumlarımızın yönetim ve personel kadrolarını, sivil toplum kuruluşlarımızın kıymetli başkan ve yöneticilerini ve esnaflarımızı ziyaret ettik. Bozkurt’umuza neler yapabilirizi konuştuk. Teşkilat çalışmalarımız kapsamında partimizin kuruluş dönemindeki zor günlerde gövdesini taşın altına koyarak bugünlerin temelini atan kıymetli büyüğümüz Kazım Atatepe’nin ailesini, emeklerine yakınen şahit olduğumuz eski ilçe başkanımız Mehmet Balta’yı ve 30 yıl bu güzel ilçeye hizmet ederek nadide eserleriyle anılan Engin Canbaz başkanımızı ziyaret ettik. İlçe teşkilatımızla da parti çalışmalarımızı değerlendirdiğimiz bir buluşma gerçekleştirdik. Tabi her ilçede olduğu gibi Bozkurt’ta da AK icraatlarımız tüm hızıyla devam ediyor. Hükümet yatırımlarımızın yanı sıra Bozkurt’un Ak Belediyecilik gibi bir avantajı var. Muammer başkan maşallah burada AK Parti’nin belediyecilik anlayışının adeta bir tezahürü. Bu sebeple Bozkurtlu hemşehrilerim de ayrıcalıklarının farkındalar. Hükümet yatırımlarımız da Bozkurt’ta hız kesmeden devam ediyor. 35 yataklı devlet hastanemizin yapımı devam ediyor, tamamlandığında Bozkurt ilçemiz 20 Milyon TL’lik modern bir hastaneye kavuşmuş olacak. Yaparsa AK Parti yapar. Söz verdik, yapıyoruz. Bozkurt’umuza hayırlı olsun.”