“Bizim dönemimizde liyakat esas alınacak”

  • MHP Belediye Başkan adayı Galip Vidinlioğlu, kurum ziyaretlerine devam ediyor. Vidinlioğlu, ziyaretlerde kendilerine gösterilen ilgiden memnun olduğunu belirtti. Kendi dönemlerinde torpil ve kayırma olmayacağını belirten Vidinlioğlu, bu memlekete hizmet edecek herkesin liyakatına bakacaklarını vurguladı.

 

MHP Kastamonu Belediye Başkan adayı Op.Dr.Galip Vidinlioğlu, seçim çalışmaları çerçevesinde kurum ziyaretlerine devam ediyor. Vidinlioğlu son olarak TEİAŞ 22. Bölge Müdürlüğü, Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Türkiye İstatistik Kurumu Kastamonu Bölge Müdürlüğü’ne ziyarette bulundu.

Vidinlioğlu’na ziyaretleri esnasında Merkez İlçe eski Başkanı İsmail Özcebeci, Merkez İlçe Başkanı Emre Şahin, Ülkü Ocakları eski Başkanı Resul Köprülü ve MHP eski İl Başkanı İbrahim Maşalacı katıldı.

Galip Vidinlioğlu, TEİAŞ ziyaretinde şehrimizin elektrik altyapısı ile ilgili projeleri hakkında fikir alışverişinde bulduklarını belirtti.

Genel anlamda şehrin bütün sorunlarına değindiklerini söyleyen Vidinlioğlu,özellikle çarpık yapılaşma üzerinde durduklarını, çarpık yapılaşmayı düzeltecek tek kişinin kendisi olduğunu sözlerine ekledi. Belediyecilik döneminde, çalışanlarını ve vatandaşlarını tasarruf konusunda bilgilendirecek seminerler ve eğitimler düzenleneceğini de aktaran Galip Vidinlioğlu, vatandaşları bireysel tasarruflara yönlendireceklerini aktardı.

Vidinlioğlu, kendi dönemlerinde torpil, kayırma olmayacağını, bu memlekete hizmet edecek herkesin liyakatına bakacaklarını da vurguladı.

Galip Vidinlioğlu, TÜİK ziyaretinde ise veriler üzerinden konuştuklarını belirterek ‘enflasyonla mücadelenin sonuçlarının istatistiklere yansıması üzerine, ekonominin gidişatı üzerine ve seçim sonrası beklentiler üzerine fikir alışverişinde bulunulduğunu’ söyledi.