Botti kapılarını açtı

 “Mutluluğun adresi, annelerin tercihi” sloganıyla Türkiye genelinde hizmet veren Botti, 13’ncü şubesini ilimizde açtı. Salı Pazarı Ilgaz Sokak üzerinde hizmete giren Botti’nin açılışına Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu da katıldı.

Makine Mühendisleri Odası Kastamonu İl Temsilcisi ve Göksu Asansör yetkilisi Özlem Kavlakoğlu Yılmaz ve Ilgaz OSGB yetkilisi Çiğdem Kavlakoğlu’nun sahibi olduğu Botti, anne ve bebek ürünleri üzerine geniş bir ürün yelpazesini müşterilerine sunacak.

Özlem Kavlakoğlu Yılmaz ve Çiğdem Kavlakoğlu, yaptıkları açıklamada, “Kastamonu’ya böyle bir mağazayı açtığımız için heyecanlıyız. Anne ve bebeklerin her türlü ihtiyacını bu mağazada bulabilmek mümkün. Anne ve bebek bakımına dair bir merkezin Kastamonu’daki eksikliğini gidermek üzere böyle bir girişimde bulunduk. Kastamonu’ya hayırlı olsun” ifadelerinde bulundu.

Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu da, “Bu alanda bir işletmeye ilimizde ihtiyacımız vardı. Artık bebek ihtiyaçları için ailelerimiz il dışına gitmek durumunda kalmayacak. Yeni işyerleri yeni istihdam demek. Ekonominin çarkına katkı demek. Boş müşteriler, bol kazançlar diliyorum” dedi.

Cengiz MUHZİROĞLU