Bozkurt’ta başkanlar kapıştı

Bozkurt’un MHP’li Belediye Başkanı Bozkurt Ekeş, belediyelerinin ve yapılan projelerin sürekli olarak şikayet edilmesine ve eski belediye başkanı Engin Canbaz’a sert tepki gösterdi.

Ekeş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Canbez’a, “Artık yeter! Rahat bırakın bizi. Şikayet ve mahkemelerle sadece yapacaklarımızı geciktiriyorsunuz.” dedi.

Bozkurt Ekeş’in,Canbaz’a tepkisini dile getirdiği paylaşımı şöyle:

“Artık yeter! Kültür merkezini şikayet ettiniz sustuk. Meydanı mahkemeye verdiniz sustuk. Yurt ve Otel yerini mahkemeye verdiniz yine sustuk. Belediyeyi defalarca şikayet ettiniz sustuk. Gelen müfettişleri şikayet ettiniz sustuk. Hastane yerini bilseydiniz onu da şikayet ederdim dediniz yine sustuk. 30 Ağustos Zafer Meydanı’nı şikayet ettiniz sustuk. Adliye gelirse durdururuz dediniz yine sustuk. Yüksek okul binasını şikayet ettiniz sustuk. Yurtları şikayet ettiniz yine sustuk. Siz kaç kişisiniz? Sağdan say beş, soldan say beş. Bozkurt’ un önünden çekilin. Bozkurt, siz elinizi çektikten sonra kimliğini buldu. Bunun farkında değil misiniz?  Sayın Engin Canbaz artık yeter.

Rahat bırakın bizi. Şikayet ve mahkemelerle sadece yapacaklarımızı geciktiriyorsunuz. Siz kendi başkanlık döneminizde, Mustafa Özcan’ı şikayet ediyor diye, bir çok yerde Bozkurt düşmanlığı yapıyor demediniz mi? Şu anda sizin yaptığınız ne? Unutmayın yaşınız kemale erdi. Bırakın gençler yoluna devam etsin. Saygılar sunarım.”