Bu akşam Fener alayı var

  • 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü programları çerçevesinde dün ilk olarak Cumhuriyet Meydanı’nda Kastamonu Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü tarafından “15 Temmuz” konulu fotoğraf sergisinin açılışı gerçekleştirilirken, bu akşam ise saat 21.00’da Kışla Parkı’ndan Meydan’a kadar Fener Alayı düzenlenecek.

 

15 Temmuz Şehitlerini Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü programları çerçevesinde dün ilk olarak Cumhuriyet Meydanı’nda Kastamonu Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü tarafından “15 Temmuz” konulu fotoğraf sergisinin açılışı gerçekleştirildi. Hafta başına kadar sürecek olan anma programları çerçevesinde dün ayrıca Hüsnü Tandoğan Spor Salonu’nda jimnastik ve tekvando gösterileri, ardından da Veteran Erkek Basketbol müsabakası düzenlendi.

Hafta boyunca İl Özel İdaresi ile Kastamonu Üniversitesi önünde bulunan dev ekranlardan da 15 Temmuz Gecesi Yaşananlar hakkında slayt gösterimleri olacak.

Anma programları çerçevesinde bugün ise Cide’de şehit ailesine ziyaret gerçekleştirilecek. Yine Gençlik Merkezi’nde ise saat 15.00’da 15 Temmuz slayt gösterimi, saat 18.00’da ise Atatürk Spor Salonu’nda Veteran Masa Tenisi Turnuvası düzenlenecek. Hasan Doğan Tesisleri’nde ise saat 18.00’da U-11 yaş grubu takımlarının müsabakaları oynanacak. Bu akşam saat 21.00’da ise Kışla Parkı’ndan Cumhuriyet Meydanı’na Fener Alayı düzenlenecek.  CM