“Bu kez farklı şekilde kazanacağız”

AK Parti Milletvekili Metin Çelik, 31 Mart’taki belediye başkanlığı seçimini farklı biçimde kazanacaklarına inandığını söyledi.

AK Parti Milletvekili Metin Çelik, 31 Mart’taki belediye başkanlığı seçimini farklı biçimde kazanacaklarına inandığını belirtti..
Tahsin Babaş’ın proje tanıtım toplantısında konuşan Çelik, şunları söyledi:
“Kastamonu’da belediyecilik anlamında hiçbir şeyin eksik olmayacağını söylemiştik. 2014 yılına kadar belediyenin el atmadığı tüm konulara ve belediyenin üstlenmediği tüm konuları Belediye Başkanımız Tahsin Babaş el attı. Verdiğimiz tüm sözleri yerine getirdik. Binin üzerindeki projeyi Kastamonu’nun caddelerinde, sokaklarında hayata geçirdik. Belediye Başkanımızın özetle anlattığı projeyi, Kastamonuluların 31 Mart’ta vereceği yetkiyle beraber gerçekleştireceğiz. Kastamonu’nun buna ihtiyacı var. Kastamonu AK Parti’ye kadar ihmal edilmiş bir şehirdir. Cumhuriyetin kurulduğu yıllarda Türkiye nüfusunun 30’da 1’inin yaşadığı Kastamonu’nun nüfusu 300 binlerde. Ancak 3 tane Kastamonu, İstanbul ve büyükşehirlerde yaşıyor. AK Parti ile Kastamonu’nun makûs tarihi yenilmiştir. Kastamonu göç veren değil, göç alan bir il haline gelmiş durumdadır. Kastamonu’ya hizmet edenler kazanacak. Milletin aklını, aslı astarı olmadık şeylerle bulandırmaya çalışanlar değil, Kastamonu’yu geleceğe taşımak için vizyon ve proje ortaya koyan Tahsin Babaş, AK Parti kazanacak. Ben Kastamonulu hemşerilerimize güveniyorum. Geçen seçimde il başkanıydım ama bu seçime milletvekili olarak giriyorum. Geçen seçimde kıl payı seçim kazanmıştık. İnşallah bu seçimde farklı bir şekilde kazanacağız. Buna gönülden inanıyorum.’’ CM