“Bu şartlarda güzel bir 3 puan”

 

Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Ahmet Duman, maç sonrasındaki değerlendirmesinde, eksik oyuncularının olmasına ve ağır saha şartlarına rağmen kazandıkları için mutlu olduğunu söyledi.

Maçta zaman zaman istediklerini sahaya yansıtamasalar da 3 puanın kendileri için büyük önem taşıdığını söyleyen Ahmet Duman, “Hafta içinde yorucu geçen Kasımpaşaspor maçından sonra bu karşılaşmanın çok zor geçeceğini biliyorduk. Eksiklerimiz var. Ağır saha şartlarında oyuncularımız çok iyi mücadele ettiler. Öncelikle oyuncularımı kutluyorum. Bu maçta bize destek veren taraftarlarımızı da kutluyorum. Oyun zaman zaman istediğimiz gibi olmadı. Ancak bu şartlarda kazanmak önemliydi. Liderliğimizi devam ettiriyoruz” diye konuştu.

Türkiye Kupası’nda bugün grup kuralarının çekilecek olmasını da değerlendiren Ahmet Duman, Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’tan herhangi biri ile aynı grupta yer almak istediklerini tekrarladı.

Ahmet Duman, “Kupada gruplar belli olacak. Daha önce de dediğim gibi üç büyüklerden birini Kastamonu’da misafir etmek istiyoruz. Kasımpaşa’yı kupadan eleyerek Kastamonu ve Kastamonuspor 1966’yı Türkiye’ye duyurduk. Kastamonuspor 1966 markasını dahada duyurmak istiyoruz” dedi.