"Bu taraftara Süper Lig yakışır"

Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Beylerbeyi deplasmanında Kastamonuspor 1966'yı yalnız bırakmayan binlerce Kastamonu sevdalısına teşekkür etti.

 

Böyle bir desteğin ve atmosferin çoğu Süper Lig maçlarında dahi görülemediğini ifade eden Tahsin Babaş, Kastamonuspor’un aldığı mağlubiyet sebebiyle de üzüntü duyduğunu belirterek. “Beylerbeyi deplasmanı, her şeyden önce kazanmak için geldiğimiz bir mücadeleydi. Bu maçı kazanarak zirvedeki yerimizi sağlamlaştırmak istiyorduk. Aldığımız bu mağlubiyet hem bizleri hem de Kastamonuspor’u desteklemek için stada gelen binlerce Kastamonuluyu üzdü” dedi.

Bu mağlubiyetin şampiyonluk yolundaki yürüyüşlerine sekte vurmayacağını da söyleyen Başkan Babaş, “Maçı adeta bir karnaval havasına çeviren taraftara galibiyet armağan edemediğimiz için üzgünüz. Bizi desteklemek üzere stada gelen tüm taraftarlarımıza gönülden teşekkürlerimi sunuyorum. Çoğu Süper Lig takımının stadını dolduracak taraftar dahi bulamadığı bu günlerde Kastamonuspor taraftarı Süper Lig’i sonuna kadar hak ettiğini gösterdi. Bu taraftara Süper Lig yakışır” diye konuştu.