Bülent Bıyıklı’dan TRT Spor’a yalanlama

Kastamonu Belediyespor Başkanı Bülent Bıyıklı, dün TRT Spor tarafından servis edilen ‘Hakan Günal’la yollar ayrıldı’ haberini yalanladı.

Hakan Günal’ın sözleşmesinin 31 Mayıs 2020’de sona erdiğini ve yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle hentbolda 2020-2021 sezon planlamasının henüz netlik kazanmamasından dolayı Hakan Günal dahil hiçbir antrenörle resmi bir görüşme yapmadıklarını ifade eden Bülent Bıyıklı, şunları söyledi:

“Dün bazı basın kuruluşlarında teknik direktörümüz ile yollarımızın ayrıldığına dair haberler benim ifadelerim şeklinde servis edilmiştir. Kulüp başkanı olarak teknik direktörümüz ile yollarımızın ayrıldığına dair açıklamam kesinlikle olmamıştır. Mevcut teknik direktörümüzün sözleşmesi 31 Mayıs 2020 tarihinde sona ermiştir. Mevcut teknik direktörümüz dahil henüz hiç bir teknik direktör ile resmi bir görüşmemiz olmamıştır. Gelecek sezon çalışmalarımız devam etmektedir. Hiç kimsenin şüphesi olmasın ki Kastamonu Belediyespor, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada Kastamonu ve Türk hentbolunu en iyi şekilde temsil etmeye devam edecektir.”