Cadde Tuning’te değişim ve gelişim

Cadde Tuning, Kuzeykent’teki yeni yerinde oto modifiyenin yanı sıra oto ekspertiz ve oto yıkama merkezi olarak hizmet verecek. Yeni işyerinin açılışı yarın.

Ümit Muhammed Sağdıç’ın sahibi olduğu Cadde Tuning, yeni adresine taşınırken hizmet alanını da genişletti.

Oto tutkunlarının önemli adresi olan firma, hizmetlerini oto modifiyenin yanı sıra sonra oto ekspertiz ve oto yıkama merkezi olarak sürdürecek.

Alparsalan Türkeş Bulvarı üzerinde uzun yıllar hizmet veren Cadde Tuning’in Kuzeykent Miralay Halit Bey Caddesi, Akkent Sitesi 1. Bloktaki yeni yerinin açılışı yarın yapılacak.

Cadde Paşaoğlu Chip Tuning Modifiye Oto Ekspertiz ve Oto Yıkama Merkezi’nin sahibi Ümit Muhammed Sağdıç, “Sektörümüzde 12 yılı geride bıraktık. Kastamonu’da ilk ve tek yazılım firması olma özelliğini taşıyan Cadde Dynobil Oto Ekspertiz Modifiye ve Yıkama Merkezi’nin yeni yerindeki açılışını yapacağız. Yeni işyerimizin açılışına tüm müşteri ve hemşerilerimizi bekliyoruz. Kurumsal firmamızın Türkiye’de tek olma özelliğine sahip tırımızda ekspertiz hizmeti veren gezici tırı ve Ferrari marka araçlı açılışımızı yapacağız. Yeni merkezimizde modifiye yanında oto ekspertiz ve oto yıkama olarak da hizmetimizi sürdüreceğiz” dedi. CM