Çapanoğlu dönemi

Kastamonuspor 1966, 2.Lig’deki üçüncü sezonunda 62 yaşındaki tecrübeli teknik direktör Mustafa Çapanoğlu ile 1.Lig’e yükselme yarışı içerisine girecek.
Uzun süredir teknik direktör arayışı içinde olan Salim Arpacıoğlu başkanlığındaki yönetim kurulu adaylar arasından tercihini yaptı.
Yönetim kurulunun önceki akşam İsmail Dikmenli Spor Tesisi’nde gerçekleştirdiği toplantıda teknik direktörlük görevine en son Keçiörengücü’nü çalıştıran Mustafa Çapanoğlu’nun getirilmesi kararlaştırıldı.
Yönetim kurulu toplantısından çıkan karar doğrultusunda Kastamonu’ya davet edilen Mustafa Çapanoğlu dün Kastamonu’ya geldi ve Başkan Salim Arpacıoğlu ile transfer masasına oturdu. Genel Sekreter Cem Çelik, Futbol Şube Sorumlusu Bülent Bıyıklı, Alt Yapı Sorumlusu Ahmet Çelik ile yönetim kurulu üyeleri Metehan Babaş ve Ömer Gülamoğlu’nun da katıldığı görüşme sonunda Çapanoğlu ile her konuda anlaşmaya varılıp el sıkışıldı. Mustafa Çapanoğlu ile 1 yılı yılı opsiyonlu olmak üzere 2 yıllık sözleşme imzalandığı açıklandı.