“Çarpık yapılaşmayı düzeltecek kişi benim”

  • Seçim turuna devam eden MHP adayı Galip Vidinlioğlu, göreve geldiklerinde imar rantına izin vermeyeceklerini belirterek, “Çarpık yapılaşmayı düzeltecek tek kişi benim. Şehrimizin tahrip edilen tarihi dokusuna sahip çıkacağız. Çarpık yapılaşma sorununu tedavi edeceğim. Bunu düzeltecek reçete bende. Herkesin rahatsız olduğu bu sorunu iyileştirecek ilaç benim” diye konuştu.

 

MHP Kastamonu Belediye Başkan adayı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, seçim ziyaretlerine devam ediyor. Vidinlioğlu son olarak Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Özel Anadolu Hastanesi ve esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Kalabalık bir heyetle ziyaretlerine devam eden Vidinlioğlu’na eşlik edenler arasında

MHP Kastamonu İl Başkan Yardımcısı Anıl Cem Özcan, MHP Kastamonu Merkez İlçe Başkanı Emre Şahin, MHP eski Milletvekili Emin Çınar, MHP Kastamonu 2014 Belediye Başkan adayı Hayati Hamzaoğlu, Ülkü Ocakları eski Başkanı Resul Köprülü, önceki dönem il başkanlarından İbrahim Maşalacı ve İsmail Sarıoğlu da yer aldı.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Oktay Marşap’a gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinde kurum çalışanları ile bir araya gelen Vidinlioğlu, şehrin altyapısı ve çarpık kentleşmeye karşı geliştirdikleri projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Genel anlamda şehrin bütün sorunlarına değindiklerini söyleyen Vidinlioğlu, “Özellikle çarpık yapılaşma üzerinde duruyoruz. Bu sorun önceliklerimizden birisi. Çarpık yapılaşmayı düzeltecek tek kişi benim” dedi.

Belediyecilik döneminde, daha fazla imar rantına izin vermeyeceklerini de belirten Vidinlioğlu, “Şehrimizin tahrip edilen tarihi dokusuna sahip çıkacağız. Ben doktorunuz olarak şehrimizin çarpık yapılaşma sorununu tedavi edeceğim. Bunu düzeltecek reçete bende, her Kastamonulu’nun rahatsız olduğu bu sorunu iyileştirecek ilaç benim” diye konuştu.

Galip Vidinlioğlu ve beraberindekiler Özel Anadolu Hastanesi ziyareti çerçevesinde hastanede tedavi gören işadamı Ahmet Katar’a da geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Esnaf ziyaretinde ise sorunları tek tek dinleyen Vidinlioğlu, “Esnafımıza sahip çıkacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Projelerimiz hazır. Turizmi ve esnafımızın ticaretini canlandıracağız. Küçük esnafı büyük market zincirleriyle yarışabilir duruma getireceğiz” dedi.