Cengiz Aygün: “Şartları biliyoruz ve size güveniyoruz”

  • Onursal başkan Cengiz Aygün, “Tüm şartları biliyoruz, eksikleri biliyoruz. Tüm eksiklere rağmen sizin bu işin altından kalkacağınıza inanıyoruz. Başaracaksınız. Transferi de açacağız. Şu an tüm yoğunluğumuzu bir taraftan kalıcı gelire verdik, iyi de gelişmeler var” dedi.

 

GMG Kastamonuspor’da futbolcular, önceki gün Onursal Başkan Cengiz Aygün ve yönetimi kahvaltıda konuk etti. Güvenpark’ta düzenlenen kahvaltı organizasyonuna Cengiz Aygün, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet, tesis çalışanları da yer aldı.

Takım kaptanı Faruk Öcal, futbolcular adına yaptığı konuşmada yönetim kurulunu daha çok yanlarında görmek istediklerini söyledi. Bunun üzerine mesajı aldıklarını söyleyen Onursal Başkan Cengiz Aygün, kısa bir değerlendirmede bulundu.

Cengiz Aygün, “Bundan sonra kendi aramızda da daha çok bir arada olacağız. Ben Kastamonu’ya geldiğimde ben de bir arada olacağım. Ellerinden geldiğince sizlerin yanında olan yönetim kurulundaki arkadaşlarımız bundan sonra sizinle daha çok bir arada olacaklar. Bizim de eksiklerimiz var, bu eksiklerin giderilmesi noktasında konuştuk mutabakat yaptık” dedi.

Takıma güvendiklerini de söyleyen Cengiz Aygün, “Biz size güveniyoruz. Tüm şartları biliyoruz, eksikleri biliyoruz. Tüm eksiklere rağmen sizin bu işin altından kalkacağınıza inanıyoruz. Başaracaksınız. Transferi de açacağız. Şu an tüm yoğunluğumuzu bir taraftan kalıcı gelire verdik, iyi de gelişmeler var. Bu il de nasıl kalıcı gelir üretiriz, kimseye muhtaç olmadan kulüp nasıl gider düşüncesindeyiz. Ben Beşiktaş’ın da içindeyim, buradaki durum onlardan binlerce kere iyi. Büyük takımlar facia, işin altından kalkılabilecek gibi değil. Artık herkes biraz daha içe dönmeye başladı” diye konuştu.