CHP Merkez İlçe kongresi 19 Ocak’ta

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez ilçe kongresinin tarihi belli oldu. CHP İl Başkanlığı’ndan dün yapılan açıklamada Merkez İlçe Başkanlığı olağan kongresinin 19 Ocak Pazar günü gerçekleştirileceği, Merkez İlçe Başkanlığı’nı kongreye İlke Karabacak’ın götüreceği duyuruldu.

Grand Moni Konferans ve Nikah Salonu’nun ev sahipliği yapacağı kongre saat 13.00’te başlayacak. Çoğunluğun sağlanamaması durumunda ise kongrenin aynı günde saat 16.00’de gerçekleştirileceği açıklandı.

CHP Genel Merkezi’nin de onayıyla CHP Kastamonu Merkez İlçe Başkanlığını kongreye götürmekle görevlendirilen İlke Karabacak konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Partimizin bugüne kadar verdiği tüm görevleri en iyi şekilde yerine getirmeye gayret ettik, özen gösterdik. İktidar yolundaki partimizi tarihine ve onuruna yakışır şekilde kongreye taşımak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kongrede seçilecek yeni yönetime de her zaman destek olacak Cumhuriyet Halk Partisi’ni hem yerel, hem de genel de iktidarla buluşturma mücadelemizde asla geri adım atmayacağız. Tüm Kastamonuluları 19 Ocak Pazar günü saat 13.00’de Grand Moni Konferans Salonu’nda yapılacak olan kongremize bekliyoruz.”