CHP’li vekiller ikinci kez Kastamonu’da

  • CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu tarafından görevlendirilen Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Muğla Milletvekili Süleyman Girgin ve İzmir milletvekilleri Sevda Erdan Kılıç ile Mehmet Ali Çelebi yarın bir kez daha Kastamonu’ya gelecek ve rapor hazırlayacak. Eylül ayında yaptıkları ilk ziyarette il merkezinde temaslarda bulunan milletvekilleri bu kez ilçelerde görüşmelerde bulunacak.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun il gezilerinde değerlendirilmek üzere rapor oluşturmak için Eylül ayında 24 ile görevlendirilen 120 milletvekili bir kez daha aynı illeri ziyaret edecek.

Bu çerçevede Eylül ayında Kastamonu’ya gelen Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Muğla Milletvekili Süleyman Girgin ve İzmir milletvekilleri Sevda Erdan Kılıç ile Mehmet Ali Çelebi yarın tekrar Kastamonu’da olacak.

Kastamonu’ya düzenledikleri ilk ziyarette il merkezinde bulunan sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleriyle görüşen CHP heyeti bu kez ağırlıklı olarak ilçelerde ziyaret ve temaslarda bulunacak.

CHP heyeti 5 Aralık Perşembe günü il merkezinin yanı sıra Tosya, Taşköprü ve Araç’ta sorunları dinleyip Genel Merkez’e rapor sunacak. CHP heyetine Kastamonu İl Başkanı Hikmet Erbilgin ile Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı da eşlik edecek.