“Çok mutluyuz”

Kastamonuspor 1966 Başkanı Metehan Babaş, Play-Off ilk maçından galibiyetle ayrıldıkları için çok mutlu olduklarını, pazartesi günü oynanacak olan karşılaşmada da galibiyet parolasıyla sahaya çıkacaklarını söyledi.
Hatayspor galibiyeti sonrasında değerlendirmelerde bulunan Metehan Babaş, şunları söyledi:
“Ekibimizi canı gönülden kutluyorum. Play-Off’ların ilk maçı zorluydu. Kaçırdığımız pozisyonlar vardı, fakat kaliteli bir maç izledik. Sakatlanan oyuncularımız vardı, ama görüldüğü gibi sistemimiz bozulmadı. Buradan avantajlı bir skorla döndüğümüz için çok mutluyuz. Ama bu bir sonuç değil, bu başlangıçtır. Pazartesi günü enerjimizi hiç düşürmeden, galibiyet parolasıyla sahaya çıkacağız. İnşallah evimizde de Hatay’ı geçip yarıfinale kalmak istiyoruz. Bunun en anlamlı yanı, düşme potasından gelip Play-Off’u heyecanını yaşamak ve ilk maçtan da galibiyetle dönmekti. Bizim için çok gurur verici ve mutluluk verici bir durum.”
Kilometrelerce yol tepip Hatay’a çıkarma yapan taraftara da teşekkür eden Babaş; “Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadılar. Hatay ekibi de bizi çok güzel bir şekilde misafir ettiler. Hatay camiasına da çok teşekkür ediyorum. Biz de aynı misafirperverliği Kastamonu’da göstereceğiz” dedi.