Cumhurbaşkanı’nı ağırlıyoruz

  • Kastamonu’yu 13. kez ziyaret edecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İl Kongresi öncesinde Atatürk Spor Salonu önünde halka hitap edecek.

 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı  Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Kastamonu 6. Olağan Kongresi’ne katılmak için ilimize geliyor.

Kongre öncesi Atatürk Spor Salonu önünde Kastamonululara hitap edeceği de açıklanan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ilimize geliş saati 11.00 olarak açıklandı.

Av. Halil Uluay’dan boşalan il başkanlığı görevine getirilen Doğan Ünlü, Atatürk Spor Salonu’nda yapılacak kongreye tek aday olarak girecek.

İlimizi daha önce 11’i Başbakanlık döneminde olmak üzere 12 kez ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün 13. kez Kastamonulularla bir arada olacak.

Cumhurbaşkanı’nın programıyla ilgili olarak detaylı bilgi paylaşılmazken, Valilik ve  Belediye ile belirli noktalar her an ziyaret edilecekmiş gibi hazır bulundurulacak.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, Kastamonu İl Kongresi’nin ardından Sinop’a geçip Sinop İl Kongresi’ne de katılacak.

Doğan Ünlü’den katılım çağrısı

AK Parti’nin bugün yapılacak kongreye tek aday olarak girecek olan yeni İl Başkanı Doğan Ünlü, Kastamonuluları Atatürk Spor Salonu’na davet etti.

Ünlü’nün mesajı şöyle:

“Kıymetli Kastamonulu Hemşerilerim,

Bugün yeni bir aşkla ,yeni bir heyecanla Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla  AK Parti Kastamonu  6. Olağan İl Kongremizi gerçekleştireceğiz.

Bizim kongrelerimiz bir yenilenme, bir tazelenme kongreleridir.Bugün inşallah 2002 yılından bu yana gelen şanlı bayrağı Sayın Cumhurbaşkanımızın katılımı ile devralacağız.Bu hususta başta Fahrettin Paşa’nın,Şerife Bacı’nın  asil torunlarını kongremizde görmekten büyük mutluluk duyarız.

Sayın Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi  kongre katılımı öncesi Atatürk Spor Salonu önünde siz değerli halkımıza hitap edecektir.

Bu vesile ile kongremizin başta ilimize bölgemize,ülkemize ve partimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederim.”