Cumhurbaşkanı’nı dinliyoruz

  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisi AK Parti’nin Kastamonu belediye başkan adaylarına destek vermek için bugün miting düzenleyecek. Kuzeykent’te gerçekleşecek olan miting saat 12.00’da başlayacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kastamonu programının ardından da Çorum mitingine geçecek.

 

AK Parti Genel Başkanı olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart seçimleri öncesinde Kastamonulularla bugün bir araya gelecek.

Partisinin belediye başkan adaylarına destek vermek için Kastamonu’ya gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün saat 12.00’da Kuzeykent Miting Alanı’nda Kastamonulular’a hitap edecek. Hava yoluyla Kastamonu’ya gelecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kastamonu mitinginin ardından Çorum’a geçecek.

AK Parti Kastamonu İl Başkanlığı, son birkaç gündür kentteki hazırlıklarını yoğunlaştırdı. Gece gündüz demeden hazırlıklarını sürdüren İl Başkanlığı, ilçelerden de Kastamonu’ya vatandaşların katılımı için araç organizasyonları gerçekleştirecek. Kentte de Cumhurbaşkanı’nın muhtemel geçebileceği güzergahları AK Parti bayraklarıyla donatıldı.