Depremzedelere Belediye’den gıda yardımı

Belediye’nin depremzedeler için topladığı gıda maddeleri İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne teslim edildi.Başkan Vidinlioğlu, “Depremzede kardeşlerimizin yaralarını bir an evvel sarmak istiyoruz” dedi.

Belediye, Elazığ’ın Sivrice’de meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremin ardından bölgedeki yaralar ülke olarak birlik ve beraberlik içerisinde sarılmaya devam edilirken bölgeye yardımlarını sürdürdüğünü bildirdi.

Konuyla ilgili yapılan bilgilendirmede şöyle denildi:

“Kastamonu Valiliği koordinasyonu ile Kastamonu merkezinden ve ilçelerinden bölge için yardımlar toplanmaya devam edilirken Belediye Başkanlığımızın yardımları da İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne teslim edildi. Belediye Başkanlığımızın gıda yardım kolileri belediyemiz ana hizmet binası önünde, Belediye Başkanımız Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu tarafından İl Afet ve Acil Durum Müdürü Ekrem Küçükbayram’a teslim edildi. Gıda yardım kolilerinin tesliminde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kastamonu Merkez İlçe Başkanı Emre Şahin ile Belediye Başkan Yardımcılarımız Mehmet Yurt ve Serkan Bahçacıoğlu da yer aldılar.”

Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlukonuyla ilgili olarak şöyle dedi:

“Kastamonu olarak ülkemizin zor zamanlarının en büyük destekçisi olmayı sürdürüyoruz. Daha önce tüm hemşerilerimizin de destekleri ile deprem bölgesindeki kardeşlerimize yardımlarımızı ulaştırmıştık. Yardımlarımız sürüyor. Bugün de gıda yardımlarımızı bölgedeki kardeşlerimiz için gönderiyoruz. Depremzede kardeşlerimizi yaralarını biran evvel sarmak istiyoruz. Çünkü onlar orada üşürse biz burada ısınamayız.”