Dersim hazırlıkları tamam

 

Kastamonuspor 1966’da Dersimspor maçının hazırlıkları dün itibariyle tamamlandı. Dersimspor’un sahasının sentetik zeminli olması nedeniyle hazırlıklarını İsmail Dikmenli Spor Tesisleri’nde sürdüren kırmızı siyahlılar, dün prova niteliğinde çift kale yaptı..

Teknik direktör Ahmet Duman yönetiminde gerçekleşen antrenmanda, kırmızı siyahlı futbolcuların morallerinin yüksek olduğu da gözlendi.

İlk devreyi lider olarak tamamlamayı garantileyen Kastamonuspor 1966, Dersimspor maçını kazanarak rakipleriyle puan farkını açmayı hedefliyor ve hazırlıklarını da bu doğrultuda sürdürüyor. Kastamonuspor 1966, bugün karayoluyla önce Ankara’ya, ardından uçakla Elazığ’a gidecek. Geceyi Elazığ’da geçirecek olan kırmızı siyahlılar, cumartesi günü de karayoluyla Tunceli’ye geçecek.

3 EKSİK VAR

Kastamonuspor 1966’nın Dersimspor ile oynayacağı karşılaşmada sakatlıkları bulunan Batuhan Er, Muhammed Haşim Çoban ve Mustafa Demir forma giyemeyecek.

YANIKDEMİR VE ALPTEKİN SINIRDA

Öte yandan kırmızı siyahlılarda Uğur Yanıkdemir ve Osman Alptekin, sarı kart sınırında bulunuyor. Her iki isim de Dersimspor maçında kart gördükleri takdirde ikinci devrenin ilk maçı olan Manavgatspor’a karşı forma giyemeyecek.