Doğanyurtlu genç çift Fransa'da trafik kurbanı

Fransa’da önceki sabah meydana gelen trafik kazasında Doğanyurt’lu yeni evli Sinan – Melek Altın çifti hayatını kaybetti. Doğanyurt’lu genç çiftin aracı karşı yönden gelen Alman bir çiftin karavanı ile çarpıştı. Türk çiftin yaklaşık 8 ay önce dünyaevine girdikleri de öğrenildi.
la-voiture-du-jeune-couple-a-ete-litteralement-ecrasee-sous-le-camping-car-les-operations-de-desincarceration-ont-dure-pendant-plus-d-une-heure-photo-bruno-grandjean-1490475533-minFransa’da La Chapelle-lès-Luxeuil’den Vesoul yönüne seyreden genç Türk çiftin sürdüğü otomobil, karşı yönden gelen Alman bir çiftin kullandığı karavan ile kafa kafaya çarpıştı. Kaza sonrası 23 ve 24 yaşındaki genç Türk çift olay yerinde hayatını kaybetti. Luxeuil-lès-Bains’da oturan kalabalık bir Türk ailesine mensup olduğu belirtilen genç kızın babasının da geçen yıl ormandaki bir kazada hayatını kaybettiği belirtildi.
ALMAN ÇİFT HAFİF YARALI KURTULDU
Kaza sonrası hafif yaralanan 60’lı yaşlardaki Alman çift de Vesoul’daki hastaneye kaldırıldı. Yerel medya kaza sonrası olay yerine 25 itfaiye, 4 ambülans ve bir helikopter ambülansın gönderildiğini yazdı. Ancak genç çiftin olay yerinde hayatını kaybettiğini duyurdu.